Contact

Mouvement Étudiant du PTB

Ben je student(e) op de hogeschool of de universiteit? Contacteer de verantwoordelijke van je stad voor meer info over Comac, of neem contact op met ons nationaal secretariaat!
 
Jongerenbeweging Comac vzw
Maurice Lemonnierlaan 171
1000 Brussel
 
Tel. +32 50 40 168
E-mail info@comac-studenten.be
 
Bankrekening: BE85 0016 1113 1806 - BIC: GEBABEBB
KBO-nr.: 0808.612.190

Photo Nom Fonction Adresse mail Téléphone
Caroline De Bock Président Comac ULB caroline.debock@comac-etudiants.be 0499426521
Charlie Le Paige Président charlie.lepaige@comac-etudiants.be 0474 33 79 27
Iman Ben Madhkour Président Comac VUB iman.madhkour@comac-studenten.be 0488194377
Max Vancauwenberge Direction Journalière max.vancauwenberge@comac-etudiants.be 0485 00 13 54
Seppe De Meulder Président Comac KUL seppe.demeulder@comac-studenten.be 0487906557
Olivier Goessens Président Comac UGent, Direction Journalière olivier.goessens@comac-etudiants.be 0494 77 05 06
Marie Schmit Président Comac UCL marie.schmit@comac-etudiants.be 0484 50 03 70
Robin Bruyère Président Comac ULg robin.bruyere@comac-etudiants.be 0471 58 34 91
Flavio Ciraudo Président Comac UMons flavio.ciraudo@comac-etudiants.be 0498 71 96 69
Tom De Smet Président Comac UA tom.desmet@comac-studenten.be 0492 08 78 78
Michelle Heijens Comac Etudiants Hasselt michelle_heijens@hotmail.com 0486 11 26 87
Roel Van de Pol Secrétaire National info@comac-etudiants.be 0478 76 10 40
Anouk Vandevoorde Secrétaire National info@comac-etudiants.be 0473 64 31 36
Maxime Van Laere Relations internationales int@comac-etudiants.be 0498 12 03 57

En collaboration avec: